Obchody/služby


Stockist – nábytek, svítidla, koberce
Výjimečný koncept prodeje nábytku, svítidel, koberců a doplňků, který zaujme šíří sortimentu, rozmanitostí, výjimečnou skladbou prezentovaných značek a především servisem. V našich prostorách najdete to nejlepší od současných světově uznávaných výrobců. Více..

AVITSmart – audiovizuální elektronika
Mladá dynamická firma zaměřující se na velmi kvalitní audio, video a fototechniku značek B&W, DENON, Elac, Marantz, LOEWE, SONY a designového nábytku SPECTRAL. Více..

Barkotex – koberce, vinylové a dřevené podlahy
Dovozce podlah již od roku 1991. Dlouhodobá spolupráce s významnými developerskými společnostmi. Dodání podlah včetně montáže a odborného servisu. Více..

Favorit – prodej a servis jízdních kol
Favorit legenda, na které kdysi toužil jezdit každý kluk v Československu, je zpět. Vybavena nejmodernější technologií, obohacena o originální prvky, s překvapivě nízkou hmotností a špičkovým designem. Více..

Fullstars – audiovizuální technika
Fullstars navrhuje a instaluje audiovizuální systémy, nejčastěji kvalitní domácí kina a hi-fi soustavy. Ve svých projektech spojují akustiku a architekturu s pečlivě vybranou elektronikou. Více..

Galerie Pavilon
Výstavní prostor o rozloze 180 m2 rozdělený na dvě samostatné výstavní plochy, kde naleznete obrazy a další umělecká díla současných českých autorů. Více..

La Boheme Cafe
Bistro a kavárna s výběrovou kávou nabízí příjemné posezení v prostředí Vinohradského Pavilonu. Více..

Mario Wild Flowers – květinové studio
Showroom Wild Flovers prezentuje selekci váz, květináčů, tropických rostlin a květin, přírodních objektů, vonných svíček a sezónních dekorací, současně realizuje party dekór, svatební dekór, přírodní instalace, zahrady a terasy. Více..

Modernista – český design 20. století
Společnost Modernista vznikla v roce 1999 s cílem vytvořit v České republice ojedinělý obchod, který bude nabízet to nejlepší z českého designu posledních 100 let. Více..